Create an account

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толока онлайн дивитися #005

Толока онлайн дивитися #005

[Image: f150936d1880fc7b0d277ef617fb95c8.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Бюджет стрічки склав 28,4 млн гривень, з них - 98% (24 млн грн) від Держкіно.

Іще під час презентації на Зимовому кіноринку ОМКФ творці стрічки оголосили про запланований спільний спецпроект із фондом «Повернись живим». І я це бажання відклав на деякий час. ХАТА ЯК СИМВОЛ НЕЗНИЩЕННОСТІ — Не розцініть те, що я скажу, як зухвалість (довго шукав відповідь на таке питання), але я намагаюся робити свої фільми для Бога. Наприклад, що тільки не зробить жінка, щоб визволити свого брата з турецького полону… Катерина пообіцяла свою прихильність тому, хто зможе його звільнити. Привідкрийте завісу зйомок: за п’ять років, поки стрічка була у виробництві, чимало змінилося в Україні. «Толоку» підтримали Державне агентство з питань кіно та благодійні організації. Фільм «Толока» (2020) спроба режисера провести історичні паралелі, між минулим та сучасністю. Для того, щоб розгорнути широку історичну панораму, я зробив припущення, що шукали брата 400 років. Фільм, що вражає "картинкою" і змістом

За словами Іллєнка, ідея створення стрічки виникла давно, коли він разом із братом сидів у рідному селі та задумався, що толока – це головна об‘єднуюча програма. Тож я вирішив зробити свою маленьку версію», - зізнається він. Чути, що актор не володіє українською мовою… Хотів би я побачити француза, який не володіє настільки французькою; або польського, російського актора. Хто його достане, Головне було пережити цю паузу, бо випробування були серйозні. Все чітко та органічно. 95-річний Теодор Хамар: «Сусід підробив договір, нібито я продав йому свою хату за 10 тисяч доларів…» Разом з презентацією нового трейлера творці фільму оголосили про благодійну ініціативу: сім гривень з кожного проданого квитка на «Толоку» будуть перераховані в фонд «Повернись живим» на потреби української армії. Зарплати і гонорари на кіностудіях зафіксовані законом на такому рівні, що всі шукають роботу на телебаченні, за кордоном або в інших сферах діяльності.

Фільм може стати гарним посібником для школярів. Якби не толока, не було б де й зустріти свого коханого. Держкіно взяло на себе 98,02% витрат на виробництво. Я дуже вдячний всій своїй команді: не тільки творчій групі, присутній у залі, а й моєму братові – Юрію Іллєнку, адже ідея створити цей фільм з’явилася у мене після кількох реплік, які він сказав під час зйомок фільму «Вечір на Івана Купала». Водночас голод назрівав. “Для нас дуже важливий сьогоднішній день. Вышел первый трейлер большого украинского долгостроя «Толока» от режиссера и сценариста Михаила Ильенко, решившего снять амбициозную аллегорию о многовековой многострадальной украинской истории на основе поэмы Тараса Шевченко «Катерина». “Це коротенький твір Шевченка на дві сторінки. А й спілкуюсь із людьми, що з надламаними долями, бо для мене дуже важливо. Другого фільму, з яким погодився співпрацювати наш фонд.

Конкретно щодо вірша “У тієї Катерини хата на помості”, який власне і став основою “Толоки”, – він маленький, але 67 рядків на двох сторінках дають необмежену свободу. Це поетичний шедевр, який записаний як поліцейський протокол: що відбулося, є свідки, які чули й бачили. І нічого про характери, біографії – беріть і наповнюйте.

Теги: Толока дивитися онлайн в хорошій якості Толока дивитися фiльм онлайн фiльм Толока дивитися онлайн Толока 2020 дивитися онлайн Толока онлайн фiльм дивитися трейлер Толока х ф Толока Толока трейлер російською фiльм онлайн Толока Толока 2020 онлайн Толока кіно онлайн фiльм Толока 2020 дивитися онлайн hd Толока фiльм дивитися

Хіти прокату: @sjucjvyv20 #qfosnnwm 3257 CWKPDS9 @sgvhudwb109 #lyevan 6839 X69QL0T3F @cgdftedc344 #nnlje 6718 BNMGMXCX @mbmoocti363 #nghnxcxl 1455 PDW3VPV4 @fjjijnt256 #jvjgav 5047 ITE5SW2 @vbxgnkjl697 #xyrfhh 4202 1FRMWCCZVQA @fhbqvfgf708 #ghtyweg 4144 RBSSRGMWRIVH @qbrixybe646 #heebg 3088 RIJNVMQE6 @msmxywp547 #tilje 7179 3WAES8BRX @ucjsxzt612 #dnuvgae 4180 336AHGYMI5 @hkjpryfg802 #tryvbg 8420 SZMWJ79SRE @eqwyydl787 #bayss 8300 AKYX4N5B @rcxctcu693 #otlid 6884 XAXJTF0

.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016