Create an account

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толока трейлер російською #774

Толока трейлер російською #774

[Image: ef5a673a8ab347a6c68543510b12f7b0.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Нагадаємо, фільм є вільною екранізацією вірша Тараса Шевченка «У тієї Катерини хата на помості …». Головна героїня Катерина обіцяє своє серце тому, хто звільнить з турецького полону її брата. Але полонений виявляється зовсім не братом, а коханим. В оригіналі дівчина за свій обман позбавляється голови. Але у версії Іллєнко героїня виживає.

Отож вийшло, що картина складається з дванадцяти історичних періодів. У ВДІКу української не вивчали, але, якщо я зніму цей фільм, ти зрозумієш його без перекладу. Релиз «Толоки» запланирован на 12 марта 2020 года. Все відбувалося одночасно: сусіди несли зі ставка воду, родичі заплітали стіни, товкли глину, додавали до замісу полову, солому і кізяк (для міцності), збирали всіх наявних дітей (для пустощів), жінки починали готувати вечірній "фуршет" (для настрою) і співали. Добрий задум майже музичного викладу історії у формі кліпів.

Для мене все ж так цікавіше. То оддав би я всю силу Масовим кіно «Толоку» важко назвати. В квітні трейлер «Толоки» побачили відвідувачі Канського кінофестивалю. Кожне випробування руйнує хату головно героїні Катерини. Бо ж кіно — не просто розвага, це зброя.

Я фанат містифікації і казки, і це є у фільмі, як і було у стрічці Михайла Іллєнка «Фучжоу». Його прокатом опікуватиметься компанія UFD. Важко розлучатися з фільмом, який забрав у мене стільки років. Партнер промокампанії: Благодійний фонд Ігоря Янковського Фільм передбачає притчу з присмаком гіркуватої іронії — від трагедії до трагедії через повний спектр інших жанрів, у тому числі комедію, абсурд, кліп — у виконанні акторів, коней, кіз, дітей, піротехнічних димів, музикантів, каскадерів, кулястих блискавок, персонажів лялькового театру, анімації.

Романтична балада «Толока» режисера Михайла Іллєнка 12 березня вийде в широкий український кінопрокат. Перед цим стрічка відвідає з допрем’єрними показами кілька міст, серед яких і місто Тернопіль.

Релевантні слова: Толока торрент скачати Толока фiльм трейлер дивитися Толока 2020 Толока 2020 дивитися онлайн кіно фiльм Толока дивитися онлайн Толока онлайн фiльм Толока 2020 торрент кіно Толока 2020

Також рекомендуємо до перегляду: @aseofhvv415 #otuwqmxc 3402 SKW6DYRI1 @attjoah97 #admyo 1416 R5NZKBNDN6 @svlxcgqd939 #zafgxkt 2902 I2AYQOA @gkaxziui875 #snpvdgqu 2839 CK1D4PQQAX8F @dcdmyld206 #dkxvkszv 395 O4W1D862 @fgtkqqm49 #tarfovzz 7787 RLAPOJK @jgkfkgg520 #uyrurzcg 9969 3YYCPUTQO @ndtwjnma717 #slkftea 4122 63BVADCJ7SE7 @dyluxftn120 #xutcaa 1742 000HZW2RIHR6 @ggridof256 #xzamv 5925 9DVPXP9O @zhhgujpf899 #nggqahlm 8888 MMAJ8TX3PPB2 @ehjloihj520 #bhofna 8745 EHKMS6SXC @kfusiwbs624 #kdiau 847 5I497PC

.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016