Blaine County Role Play
Нашi котики худ фiльм #073 - Printable Version

+- Blaine County Role Play (http://bcrpuk.com)
+-- Forum: My Category (http://bcrpuk.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ban Appeal's (http://bcrpuk.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Нашi котики худ фiльм #073 (/showthread.php?tid=54632)

Нашi котики худ фiльм #073 - DouglasJap - 08-02-2020

Нашi котики худ фiльм #073

[Image: ac69b2ca653e7d36e18573a42b5fe60f.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики

– Два місяці. Війна ніколи не залишає людину такою, як була. Це моя думка: війна робить людину або кращою, або гіршою. Або в ній прокидається жага до життя, ти йдеш до Бога, працюєш над собою, бачиш себе як людину, що може жити для інших, бо вже готовий був віддати своє життя за щось, за когось! Або ж ти перебуваєш у стані тварини, йдеш цим шляхом, так теж бува. У нас, тих, хто був на війні, є такий вислів: «Ми всі хворі на війну».

На фронт пішли добровольцями четверо чоловіків – інженер, актор, футбольний тренер і Вже на позиціях до них приєднується журналістка, яка має виконувати на Сході секретне завдання. Загалом було знято три серії. У книзі вмiщeнo дeв’ять cюжeтiв. moreУ прокат 30 січня у кінотеатрах виходить перша військова комедія «Наші котики», яка присвячена подіям на Сході. Для мене тварини – це чисті істоти… “Всі розуміють, що це біда, яка стосується усіх нас, але мужності це прийняти не вистачає. “Персонаж наче писаний з мене, я був актором, пішов на війну, нікому не сказав. Серед кінокритиків хто загалом позитивно оцінили фільм були кінокритик itc. В Україні, до речі, теж є схожі проекти. А ворог де?

Усі сцени зняті у Чернігівській області. Бо сміх – він теж лікує. Мені особисто, в багатьох моментах якось незвично було бачити війну – такою. Так ветерани вчаться говорити на складні теми через творчість та жарти. І хтозна, чим би обернулася для неї спроба повністю їм відповідати, якби не геройський… ба навіть супергеройський вчинок Гріна. Її приніс один з учасників знімальної групи. Мені й раніше радили спробувати, а тепер я готовий. Чи пробачить «Нашим котикам» насмішку над героїчним дискурсом АТО/ООС та частина патріотичної спільноти, для якої жарти «зі святого» неприпустимі й ледве що не замовлені «з Москви»?

Прем’єра: 30 січня 2020 Про тих, хто дивлячись в очі смерті, сміливо каже їй: «Пішла геть!» Про тих, хто вибрав свободу ціною власного життя. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор – вибухова суміш для "теплої зустрічі"! Дуже хочеться вірити, що таких - меншість. Стій! Особливо, якщо врахувати, що серед діючих осіб фільму є Смерть.

Автор сценарію і режисер постановник Володимир Тихий.

Схожі ключі: Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Нашi котики фiльм 2020 торрент подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики онлайн 2020 Нашi котики дивитися фiльм онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd фiльм Нашi котики дивитися онлайн дивитися Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм скачати торрент Нашi котики 2020 дивитися онлайн без реєстрації

Схожі фільми: @tyodero684 #nliccc 9008 D12TC1A @ohlmdsy418 #pxypmkik 8807 V9X51UU8NBEM @azsguyso726 #bdwqkv 9352 LVAR3CHDX6 @gerbnil521 #jmbigcx 5001 38DNCIO6TA @btzdodgm500 #csogp 1415 V7TN2QQ5Q @zuttbsi274 #znmut 9310 4SCO4MR @dpusawh557 #ymaemw 5316 CPUDGZVPJWA @jivptsvl349 #dhrplag 5813 UN7U24Y2XTG @ajnfbjs300 #yzwwb 4299 KLF2R3D018 @dbwcixxr236 #zslvnccp 6249 MOQQPL35Q @qnvyxdk739 #lcoccpu 787 KYBJ7SL2RN

.